Fjoralba Ponari është një nga moderatoret e reja shqiptare që pak nga pak ka filluar të vjédhë vëmendjen e të gjithëve në lidhje me jetën e saj personale.

Si rrallëherë, ajo ka zgjédhur të ndàjë një nga momentet më të ëmbla me të dashurin e saj, identitetin e të cilit është përpjékur ta mbàjë të fshéhtë.

Pak kohë më parë mësoi se djali që i ka “rrémbyer” zemrën moderatores bukuroshe, është Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë. -640-0-5f82137a4b503.jpg

Moderatorja ka publikuar një moment ku i dashuri është duke e puthur, teksa ajo buzëqesh. Moderatorja bukuroshe ka zbùluar gjithashtu se ky moment është një kujtim i 3 viteve më parë, në 2017-ën.

Kujtojmë se Fjoralba Ponari ka folur shumë pak për jetën private, duke e mbàjtur atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale, megjithatë duket se nuk ka mundur të qëndrojë pa i ndarë momentet më të veçanta, plot dashuri me ndjékësit e saj.

Madje disa kohë më parë ajo deklaroi: “Që unë jam në një marrédhénie ky nuk është sékret. Jam prej kohësh, thjesht kam dashur që partneri im të mos jetë pjesë e mediave. Ai nuk ka zgjedhur këtë rrugë. Ai momenti i fotos që publikova ishte një moment dobésie, sepse e kisha larg. Por më pas u péndova që e postova,”- tregoi Ponari. U mundua ta mbante sekret/ Por ja kush është i dashuri i bukuroshes Fjoralba  Ponari do habiteni se çfarë pune bën ai

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!