Me një buqetë gjígante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propòzoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propozimi, duke zyrtarizuar kështu lídhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe sot kanë pritur miq, të cilët kanë ardhur me një dhuratë tepër specíale.

Ata i kanë dhuruar çiftit të ri një qenushe të vogël, të cilën e kanë quajtur Bella.

Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes, ndërsa këngëtarja e ka filmuar teksa i fliste me përkédheli.

“Jena shtù”- shkroi Fjolla krahas videos së qenushes.

Vetëm pak ditë më parë, bashkëshortja e Fisnik Sylës u shpréh publikisht se Fjolla i kishte shkàtërrùar asaj familjen, siç mund ta lexoni KËTU.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!