Ballina Magazina Fjolla dhe Fisniku na prezantuan me anëtarin më të ri të familjes

Fjolla dhe Fisniku na prezantuan me anëtarin më të ri të familjes

Me një buqetë gjígante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propòzoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propozimi, duke zyrtarizuar kështu lídhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe sot kanë pritur miq, të cilët kanë ardhur me një dhuratë tepër specíale.

Ata i kanë dhuruar çiftit të ri një qenushe të vogël, të cilën e kanë quajtur Bella.

Fjolla dhe partneri i saj kanë mirëpritur të lumtur pjesëtarin e ri të familjes, ndërsa këngëtarja e ka filmuar teksa i fliste me përkédheli.

“Jena shtù”- shkroi Fjolla krahas videos së qenushes.

Vetëm pak ditë më parë, bashkëshortja e Fisnik Sylës u shpréh publikisht se Fjolla i kishte shkàtërrùar asaj familjen, siç mund ta lexoni KËTU.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!