Ballina Magazina Fjolla konfirmon lídhjen me biznesmenin, ish-gruaja e tij e màllkon (FOTO)

Fjolla konfirmon lídhjen me biznesmenin, ish-gruaja e tij e màllkon (FOTO)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, i habíti të gjithë një ditë më parë, pasi u shfàq në rrjetet sociale krah partnerit të ri, me të cilin nuk kishte dalë kùrrë publikisht.

Teksa publikoi foton e parë me të, këngëtarja gjithashtu i bëri atij edhe një deklàratë të bukur dashurie.

Ajo shpréhej se kur dashuria mes dy personave është e vërtetë është në gjéndje të kalojë çdo vështírësi, sepse ajo fiton mbi gjithçka.

“Thonë që “ Në dashuri fiton kush ikën”. Nuk është e vërtetë. Në dashuri fiton ai/ajo që rri. Dashuria nuk është e lehtë! Në dashuri duhet të dish të ndàsh dhímbjen, pasíonin, vuàjtjet. Ndonjëherë dashuria vë në dyshím gjithçka që ti ke besuar por kur dashuria është e vërtetë atëherë ajo është në gjéndje të supérojë çdo vështírësi, çdo péngesë sepse dashuria fiton mbi gjithçka. Ne në çdo péngesë fituam njëri-tjetrin. Të dua🤍”.

Por portali nzoom.bizz ka zbùluar se biznesmeni ka qenë i martuar dhe është baba i dy fëmijëve. Madje ish-gruaja e tij mbàn ende foto të Fisnik Sylës dhe fëmijëve në rrjetet sociale.fjolla.morina

Sipas nzoom.bizz, disa prej imazheve janë të muajit gusht, períudhë kur thuhet se Fjolla Morina nisi lídhjen me biznesmenin.

Gjithashtu raporton se bashkëshortja e tij pohoi faktin që Fjolla Morina i príshi familjen dhe sipas saj martesa e tyre zgjati 10 vite duke u përfùnduar për shkàk të lídhjes së Fisnik Sylës me këngëtaren.

“Atyre që deshën shkatérrímin e familjes màrrshin nga jeta atë që e meritojnë,”- tha mes tjerash ajo, duke shtuar se “njeriu qenka më i fortë se guri”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!