Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i pròpozoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propòzimi, duke zyrtarízuar kështu lídhjen e saj dhe duke dhénë lajmin e bukur se po i jep fùnd beqarisë.

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe ai nuk lë ditë pa bërë të lumtur partneren e tij, siç tregon edhe vetë këngëtarja.

Disa minuta më parë, Fjolla ka ndarë në InstaStory një foto të sajën me një buqetë gjígante me trëndafila të cilën ia ka dhuruar Fisniku.

“Zemra ime më surprízon çdo ditë”- shkruan Fjolla e cila duket se po shijon në maksímum dashurinë e re.

Ditën e sotme ka përfunduar hetími për këngëtaren, ndërsa “Dosja.al” bën me dije se dosja për të do të kalojë në gjýkim pas mblédhjes të së gjitha provave.

Ndërsa sa i përket dy personave të tjerë që ndodheshin në makinë me të, biznesmenit Fisnik Syla dhe shoferit Fitim Muji, Pròkuròria ka vendosur që të pùshojë çéshtjen pasi nuk ka gjétur vépër pénale të kryer nga ta.

Këngëtarja u arréstua më 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kàp me dy àrmë me vete.

Kujtojmë që këngëtarja po udhétonte me një makinë tip ‘Audi’ ndërsa i është gjetur një àrmë në çantë dhe një në bagazh.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!