Ballina Uncategorised Sa shumë ka ndryshuar Fifi! Ja sa janë màsat e saja pas...

Sa shumë ka ndryshuar Fifi! Ja sa janë màsat e saja pas rénies nga pesha (VIDEO)

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është làkuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Për shkàk të pròblemeve që i kanòseshin shëndetit, këngëtarja hùmbi shumë kilogramë dhe tashmë duket tjetër njeri.

Madje, asaj duket se i pëlqen pamja e re dhe as vetë nuk arrin ta besojë sa shumë ka ndryshuar!fifi.official.fr

Në një video në llogarinë e saj në Instagram, Fifi tregon belin për ndjekësit dhe zbulon se ka shkuar masa S (small).

“Shiheni belin, shiheni, masa S nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi tepër e lumtur për ndryshimin e saj.

Ka nga ata që e kanë qòrtuar këtë këngëtaren për rénien dràstike në peshë, duke qenë se më herët ishte shpréhur se ndihej rehat në trupin e saj.

Megjithatë, Fifi ka shpjeguar se ky ndryshim ishte vetëm për arsye shéndetésore, pasi ajo e dashuron veten sido që të jetë!fifi.official.fr

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!