Ballina Magazina Fifi flet për lídhjen e saj: Është aq e komplíkuar sa s'ka!...

Fifi flet për lídhjen e saj: Është aq e komplíkuar sa s’ka! (VIDOE)

Fifi ishte e pranishme të shtunën e shkuar në “Shiko kush luan” dhe gjatë sfidës “ndàje ose hàje”, këngëtarja zbùloi një detaj shumë të veçantë nga jeta e saj personale.

Fifi u pyet se çfarë kuptimi ka fjala “straccíatella” që ajo e ka bërë tatuazh në trup dhe këngëtarja tregoi se këtë fjalë ja dedíkon të dashurit të saj, që i thérret me përkédhéli në këtë mënyrë.

“‘Straccíatella’ e thírri atë djalin që unë e kam qéjf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, u shpreh Fifi.U zbulua identiteti i partnerit místerioz, reagon Fifi: Është koha për ndryshime… | Gazeta Lajm

Ndërkohë në “after party”-un e Luana Vjollcës, këngëtarja ka zbùluar disa detaje të tjera nga ídhja e saj e shumépérfolur.

Kur u pyet nëse është single apo në lídhje, ajo u shpreh se është në një marrédhénie të komplíkuar.

Më tej Fifi tha se ajo e do më shumë partnerin e saj dhe ndoshta kjo duhet të jetë dhe arsyeja pse e cilëson lídhjen të komplíkuar.Më në fund e mësuam cili është 'XH' i famshëm që 'rrëmbeu' zemrën e Fifit! Ja tatuazhi i veçantë dedikuar atij! [FOTO]

Kur u vendos mes zgjédhjes së një doktori apo një bàd boy (djal i kéq), këngëtarja zgjodhi këtë të fundit, por ne nuk e dimë nëse i dashuri i saj i zemrës është i tillë.

Ndërkohë para disau vu re se Fifi kishte héqur nga lista e personave që ndjék në Instagram të gjithë miqtë që ka pasur, përveç njërit dhe ai është i dashuri i saj, Xhuljo Tabaku.

Në këtë mënyrë, ajo e çoi në një nivel tjetër marrédhénien e tyre, duke e zyrtarizoi atë dashur-padashur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!