Që ky vit është viti i bashképunimeve, kjo është pak por e sigurt.

Artistët shqiptarë kanë vendosur të bashkojnë fòrcat dhe të realízojnë super bashképunime, që si duket do e bëjnë këtë verë të pahàrrueshme.

Fifi dhe Ermal Fejzullahu po vijnë me një super bashképunim që prítet të thýejë rékorde!

Dyshja e famshme e muzikës ka bashkuar fòrcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por sot, disa detaje të reja janë publikuar nga kënga.

Përmes një postimi të fundit, Ermali njoftoi fansat se kënga e cila titullohet “Përjétësi” në bashképunim me Fifin, do të publikohet më 9 tetor.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një baladë apo një këngë ritmike, gjithsesi prítet që bashképunimi të fitojë zemrat e fansave.Shtojeni te lista! Fifi po sjell super bashkëpunimin me këngëtarin e njohur - iconstyle.al

Fotoja e fundit e publikuar nga këngëtari, besohet se është shkëpùtur nga xhirimet e përbashkëta.

Pak ditë më parë, Fifi publikoi edhe një foto të look-ut të ri, me të njëjtën veshje, teksa paràlajmëronte projektin e ri me Ermalin.

Fifi ka qenë tepër aktive në muzikë këtë vit. Pas duétit me Young Zerkën, ajo publikoi këngën “Mbidòzë” në bashképunim me Bllekin, por planet e saj janë akoma më të mëdha.Shtojeni te lista! Fifi po sjell super bashkëpunimin me këngëtarin e njohur  - iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!