Dyshja e famshme e muzikës, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë bashkuar fòrcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por sot gjithçka është gati!

Dy kushërinjtë tepër të talentuar kanë sjellë një bashkëpunim, me të cilin po mérréshin prej disa javësh.

“Përjetësi” titullohet bàlada e ndjerë e Fifit dhe Ermalit, e cila është prítur me padùrim nga publiku.Fifi zbulon titullin e projektit me Ermal Fejzullahun. – ALSAT-M

Madje, videoklipi i kësaj kënge ka një histori tepër interesante të një çifti të dashuruar, që ju ftojmë të mos e hùmbisni.

Menjëherë pas publikimit, kënga ka marrë mijëra klikime në Youtube dhe prítet të bëjë nàmin këtë vjeshtë.

Çfarë prísni? Dërgojani menjëherë dedíkím personit tuaj të zemrës!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!