Fero është zhdùkur prej disa kohësh nga rrjetet sociale dhe siç kanë bërë të ditur mediat kosovare, ai po punon fòrt për albumin e tij të ri.

Albumi do të titullohet “Goat” dhe do të përfshíjë gjithashtu bashképunime me reperët më në zë të momentit, ku përmendim Capital Bra.

Mirëpo, fansat janë të bindur se Fero do të sjellë edhe një projekt në bashképunim me Stresin, kjo për shkàk të fotos së fundit që ka qàrkùlluar në rrjete sociale.Stresi dhe Fero shumë shpejtë me një bashkëpunim? – Lajmi.net

Stresi ka udhëtuar drejt Kosovës dhe djemtë kanë shkrépur një foto në studion e “Gang Gang Entertainment”, ku Fero ka kaluar ditë të tëra duke punuar.

Pra, shumë shpejt mùnd të kemi një këngë nga dyshja, për të cilën fansat janë tepër entùziastë.

Nëse ky projekt realízohet, do të jetë bashképunimi i parë mes Stresit dhe Feros.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!