Ballina Magazina Fatma merr surprizën e bukur për ditëlindje, por sa vjeçe mbush ajo?...

Fatma merr surprizën e bukur për ditëlindje, por sa vjeçe mbush ajo? (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fatma Methasani, është sot vajza e ditëlindjes.

Ajo ka lindur më 28 tetor të vitit 1994 dhe sot ka mbùshur 26 vjeç.

Kjo ditëlindje e ka gjetur të bekuar me dashurinë e jetës së saj pranë, Alfio Rrotanin, si dhe djalin e tyre të vogël, Noah.

Madje, Alfio i bëri asaj urimin më të ëmbël për ditëlindje duke shkruar:

“Dikur mendoja qe dashuria ishte thjesht një ëndërr, derisa u dashurova me ty!❤️ gëzofsh dhe 100 ditëlindje te lumtura djelli i shpirtit tone!”

Për më tepër, sot Fatma është prítur në zyrë me një mini-festë nga kolegët e saj, të cilët kanë arrítur ta bëjnë akoma më të lumtur.

“Edhe 100 Fatma”- shkruhej në tortën e ditëlindjes, krahas së cilës qëndronte një buqetë me tulipanë dhe një tufë me tullùmbace.

Shumë urime për moderatoren simpatike!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!