Vetëm një ditë na ndàn nga festa e Halloween-it që festohet në mbàrë botën dhe atmòsfera e kësaj dite ka nisur që sot në shtëpinë e Amit dhe Ermalit.

Moderatorja ka ndàrë në InstaStory përgàtitjet që kanë bërë në shtëpi për Halloween-in, duke nisur që nga ushqímet e përgatítura enkàs për këtë festë.

Jo vetëm Joeli dhe Sia, por në shtëpi janë mblédhur edhe fëmijë të tjerë që sonte po luajnë e féstojnë mes zbukùrimeve “të fríkshme”.

Ata janë veshur me kostumet e Halloween-it dhe kanë fríkësuar njëri-tjetrit, ndërsa Ami është kënaqur teksa i shikonte duke luajtur.

Për më tepër, shijoni pamjet nga festa në shtëpinë e Amit dhe Ermalit:

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!