Ballina Magazina Kjo video e vajzës së Ermal dhe Ariana Fejzullahut do ju zbukuroje...

Kjo video e vajzës së Ermal dhe Ariana Fejzullahut do ju zbukuroje ditën

Vajza e Ermal dhe Ariana Fejzullahut festoi një vjetorin e lindjes disa ditë më parë.

Ajo tashmë është rritur dhe është bërë një bukuroshe e vërtetë, ndërsa ka filluar të hédhë hapat e parë dhe të belbézojë rrokjet e para.

Ariana ka postuar në instagram një video të vogëlushes e cila fillon të ecë duke u mbàjtur nga parvazi i dritares.

Ana mbàn veshur një fustan shumë të bukur, flokët i ka kapur një bishtalec të vogël sipër dhe fillon të ecë ndërsa thotë mama.

Ndërsa në një video tjetër të postuar po në të njëjtin vend, vogëlushja kërcen e lumtur në majë të gishtave.

Ariana dhe Ermali organizuar disa ditë më parë një festë shumë të këndshme për të voglën e tyre ku ishin të ftuar miq dhe familjarë në një atmòsferë shumë të veçantë festive.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!