Ballina Magazina Nesër ditë e madhe për Encën, këngëtarja e prét me padùrim (FOTO)

Nesër ditë e madhe për Encën, këngëtarja e prét me padùrim (FOTO)

Enca Haxhia vazhdon të mbétet ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare. Ajo përmés rrjeteve sociale mbàn të informuar fansat sa i përket jetës personale dhe karríerës pròfesíonale.

Sot është dita e fundit e këngëtares Enca Haxhia si një 24 vjeçare dhe ajo e ka prítur me padùrim ditëlindjen e saj.

Nesër, Enca do të jetë 25 vjeç ndërsa në rrjete sociale ka paràlàjmëruar vazhdimisht ditëlindjen e saj.

Sigurisht kjo ditë është specíale për këdo, pasi është qendra e vëmendjes dhe mérr të gjithë dashurinë e personave rréth tij.

Megjithëse dita e madhe është nesër, Enca ka nisur t’i ndjéjë që sot këto emocíone të bukura, siç ka treguar edhe vetë në InstaStory.

“Pse kam gjithmonë emocíone një ditë para ditëlindjes?”- shkruan këngëtarja në llogarinë e saj.enca

Prej disa vitesh, një prej destínacíoneve që ajo zgjedh për të kaluar ditëlindjen është Parisi, megjithatë duket se kjo do të jetë e pamùndur kësaj here për shkàk të émérgjéncés Covid-19 dhe jo vetëm.

Muajin e kaluar, këngëtarja théu këmbën dhe iu nénshtrùa një operacioni të vështirë, pas të cilit ende është në rikuperim e sipër.

Ndaj, duhet të présim deri nesër për të mësuar se ç’ka kurdísur Enca për 25-vjetorin e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!