Ballina Magazina Elvana i bën urimin më i gjatë dhe më i ndjérë që...

Elvana i bën urimin më i gjatë dhe më i ndjérë që keni parë ndonjëherë Valrdinit

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë.

Një pérjàshtim këngëtarja e ka bërë ditën e sotme, pasi miku i saj më i mirë Valdrin Sahiti feston ditëlindjen dhe kùrrsesi nuk mùnd të mùngonte një urim nga motra e tij.

Jo vetëm kaq, por siç ka treguar edhe vetë Elvana, nuk ka bërë asnjëherë urim kaq të gjatë për dikë.

Ajo ka ndarë në Instagram disa video nga momentet e tyre më të veçanta dhe funny, teksa shkruan:

Drinki, s’e kam bërë ndonjëherë urimin kaq të gjatë, por ça të bëj! Një shok të ngùshtë kam unë, jo siç ke ti 100! Je krenari e krejt Shqiptarisë. Personi më punëtor që njoh! Mézi prés të gëzoj për sukséset e radhës. E sheh? Je frymézim i vërtete për familjen, miqtë dhe krejt ata që adhùrojnë artin tënd. Zoti të dhéntë shëndet e jetë! Sot ne festojmë për ty, Drinki! Gëzuar ditëlindjen! Motra e vogël të do shumë.

Fjalë më të bukura se këto për të përshkruar miqësinë e tyre të veçantë nuk mùnd të kishte gjetur.

Ditën e sotme feston ditëlindjen edhe Lori Hoxha dhe javën që lamë pas të dy na bënë të dyshòjmë se mùnd të òrganízojnë ndonjë festë së bashku.

Valdrini ka publikuar në Instagram një foto të tij dhe ka zbùluar se bashkë me Lorin kanë menduar të òrganízojnë një festë për ditën e tyre më të réndésishme.

“Sikur kishim në plan një festë”, ka shkruar Valdrini duke pérmendur në postim Lorin.

Kjo e fundit ka ndarë postimin e tij në adresën e saj dhe i është përgjigjur: “Gati më ke”.

Nëse bëhet fjalë për një festë të mirëfilltë ditëlindjeje, me siguri do të jetë një nga më madhéshtoret dhe më me stil që kemi parë deri më sot, duke qenë se të dy kanë shumë njohje dhe janë dy nga personazhet më “fashion” të Shqipërisë.

Mbétet për tu parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!