Elita Rudi ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “5 datat” ku ka folur rréth shumë momenteve intéresante të jetës së saj personale dhe profesionale.

Moderatorja bukuroshe ndér të tjera është ndàlur edhe te njohja me Gjiko, të cilin e ka njohur falë emisionit të saj.

Ajo ka treguar se ka refùzuar disa herë ta takonte reperin sepse nuk mendonte se ai trànsmetonte energji të mirë, teksa më pas tha se e paprítura i ndodhi në takimin e parë, që ka zgjatur 8 orë.I ndodh çdo çifti: Kjo është arsyeja më 'qesharake' pse grinden Gjiko dhe Elita Rudi! - iconstyle.al

Sakaq, Elita thotë se gjatë takimit ai i ka thënë të lýejë flokët e zeza, sepse aso kohe ajo ka qenë bjonde, madje dhurata e parë që ai i ka blerë është pikërisht një bojë flokësh.

Në fillim nuk doja ta takoja, e kam shtýrë disa herë takimin, thoja ‘Jo nuk dua ta takoja’. Nuk mendoja se do më jepte atë energji që më dha. Në takimin e parë mbétëm 8 orë bashkë. Edhe dhurata e parë e Gjikos ka qenë një bojë flokësh e donte t’i bëja të zeza e tani nuk më le t’i bëj më bjonde.

Ndërkohë, Elita para disa ditësh ishte në Turqi me shoqet e saj dhe ju desh të qëndronte disa ditë pa Zërin, për të cilin tregoi se qànte shumë.KJO FOTO DO T'JU ËMBËLSOJË DITËN/ Elita Rudi dhe Zëri kanë diçka për ju (FOTO) – AlpeGossip

Edhe nëse më thoshin se Zëri po rri, un filloja e qàja!

Bukuroshja zeshkane tregoi se shtatzënia e dytë ishte e paplanífikuar dhe se sapo kishte nisur emisionin, mirëpo sikùndër tha ajo e vendos familjen të parën.

Pas pandemisë u kthéva në punë, por në momentin që u kthéva zbùlova që jam shtatzënë. Por te unë fiton familja, nuk e kam primare punën. Ka shumë gjëra me të cilat mund të mérrem. Ndoshta Zoti ka dashur kështu.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!