Ballina Uncategorised Elita ia plotëson dëshirën Gjikos para se të bëhet nënë për herë...

Elita ia plotëson dëshirën Gjikos para se të bëhet nënë për herë të dytë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë një histori të lezetshme njohjeje, e cila nisi kur Elita (asokohe bjonde), intervistoi për herë të parë Gjikon.

Reperit të cilit duket se ia bëri zemra “bàm” me shikim të parë, i tha moderatores se ajo do të bëhej gruaja e tij me një kusht: T’i bënte flokët e zeza.elita.rudi

Elita u kthýe në brune, ajo dhe Gjiko nisën një romancë, u fejuan, u martuan, u bënë prindër të Zërit dhe tashmë po présin edhe një vogëlushe.

Që nga ajo kohë, moderatorja téntoi sërish të kthéhej në bjonde megjithëse Gjiko nuk e preferon àspak këtë ‘look’.

Por, kjo pamje nuk zgjàti shumë dhe dëshira e reperit u plotësua sërish!elita.rudi

Pas tentàtivàve për të hapur ngjyrën e flokëve të saj, Elita u kthýe në brune ndërsa ka ndàrë edhe një foto në Instagram.

“Kujt i mù ngoi Eli e vjetër? Iu rikthéva të zezës”- shkroi moderatorja krahas postimit ku vérshùan komplímentet, ndërsa shumë prej ndjékësve i kërkonin t’i qëndronte bésnike kësaj ngjyre.

Po ju si e pëlqeni më shumë Elitën?elita.rudi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!