Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë një histori të lezetshme njohjeje, e cila nisi kur Elita (asokohe bjonde), intervistoi për herë të parë Gjikon.

Reperit të cilit duket se ia bëri zemra “bàm” me shikim të parë, i tha moderatores se ajo do të bëhej gruaja e tij me një kusht: T’i bënte flokët e zeza.elita.rudi

Elita u kthýe në brune, ajo dhe Gjiko nisën një romancë, u fejuan, u martuan, u bënë prindër të Zërit dhe tashmë po présin edhe një vogëlushe.

Që nga ajo kohë, moderatorja téntoi sërish të kthéhej në bjonde megjithëse Gjiko nuk e preferon àspak këtë ‘look’.

Por, kjo pamje nuk zgjàti shumë dhe dëshira e reperit u plotësua sërish!elita.rudi

Pas tentàtivàve për të hapur ngjyrën e flokëve të saj, Elita u kthýe në brune ndërsa ka ndàrë edhe një foto në Instagram.

“Kujt i mù ngoi Eli e vjetër? Iu rikthéva të zezës”- shkroi moderatorja krahas postimit ku vérshùan komplímentet, ndërsa shumë prej ndjékësve i kërkonin t’i qëndronte bésnike kësaj ngjyre.

Po ju si e pëlqeni më shumë Elitën?elita.rudi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!