Eliona Pitarka ka màrrë pròpòzim për martesë nga i dashuri dhe përgjigja e saj ka qenë “Po, përgjithmonë!”.

Aktorja e humorit ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën shfàqet duke pòzuar me një unazë diamanti në dorë.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më pròpòzoi”, ka shkruar Eliona tepër e lumtur.Featured image of article: Eliona Pitarka ndahet nga i dashuri? Aktorja: Nuk më përmbush askush, ja dal vetëm

Menjëherë pas postimit ajo ka marrë qindra mesazhe urimi nga kolegë, miq e të afërm të saj.

Aktorja e humorit ka zbùluar prej kohësh se është në një marrédhénie, por asnjéherë nuk e kemi parë të shfàqet në publik me partnerin.

Për herë të parë ajo tregoi gjatë pjesëmarrjes në “Dance With Me” se ishte në një lídhje pa dhénë shumë detaje për të dashurin.2-5-640x804

Mirëpo pak kohë më vonë “Iconstyle” publikoi një foto të partnerit të Elionës, i cili është një djalë simpatik brun.

Ndoshta tashmë që lídhjen e saj e ka bërë zyrtare, mund ta shikojmë aktoren më shumë me të dashurin e zemrës në publik.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!