Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid.

Pas kaq javësh me të voglin pranë, duket se çifti ka përjétuar momentet më të bukura dhe të lumtura.

Së fundmi Klea i ka dedíkuar të birit fjalët më të ndjéra, duke treguar se Zoti i ka dhënë dhuratën më të bukur.

Kridi po rritet pak nga pak, e para disa ditësh bëri 4 muaj nga ardhja në jetë.

Si Klea, ashtu edhe Elgiti kanë treguar se janë dy prindër të përkushtuar dhe shpesh ndàjnë foto me të voglin e tyre në rrjetet sociale, ndonëse portretin e tij ende nuk e kemi parë.

E nuk do ishte aspak çùdi që Kridi të bëhej artist në të ardhmen. Madje që tani prindërit e tij, e màrrin atë në studio.

Klea ka ndàrë mbrëmjen e sotme një foto të Krid dhe Elgitit në studio, duke shkruar:

Artist si babi! Po edhe mami s’është kéq! Bota ime!

Jo më larg se javën e kaluar, aktorja ndàu disa video me të voglin e saj duke treguar se si qànte kur ajo nuk i këndonte.

Madje, mami Klea i këndonte këngë popullore. Një familje artistësh, pra!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!