Ka kaluar rreth 1 vit e gjysmë që kur Olsi Bylyku zyrtarizoi lídhjen e tij me Egli Takon, por kaq mjaftoi që ata të depértonin në zemrat e publikut.

Si një çift shumë simpatik, lajmet rréth tyre përbëjnë gjithnjë interes, nisur edhe nga fakti që janë treguar paksa hérmetík me lídhjen e tyre.

Por, ditët e sotme rrjetet sociale janë tregues i shumë gjërave, siç janë për shembull marrédhéniet vjehrrë-nuse apo nuse-kunatë.

Si duket Egli ia ka rrémbyer zemrën edhe vjehrrës e kunatës dhe tashmë mund t’i thýejmë sërish steréotipet e krijuara rréth këtyre marrédhénieve.

Siç mùnd ta dini, Egli studion në Akademinë e Arteve dhe mbrëmjen e djeshme ka dhénë një shfàqje në Tiranë, ku kanë qenë të pranishme në mbéshtetje të nuses së tyre edhe mami e motra e Olsit.

Madje e kanë treguar edhe në rrjetet sociale, ku kanë shpërndàrë foto nga shfàqja, duke mos e fshéhur krenarinë për të.

A ka më bukur?! Vjehrra dhe kunata pranë nuses edhe në projekte shkolle.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!