Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjékësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i pérdorë për Halloween.

Ajo ka publikuar në InstaStory foton e një kostumi për festën, ndërsa krahas saj shkruan:

“Ku mùnd të gjej syze si këto, të madhésive të ndryshme dhe që të mos kùshtojnë sa qímet e kokës se vetëm nesër na duhen.”- janë fjalët e moderatores.

Nga ana tjetër, Eduarti ka publikuar në InstaStory të njëjtën foto të Arbanës, ndërsa krahas saj i lutet ndjékësve të mos e ndihmojnë, pasi nuk dëshiron të veshë një kostum të tillë.

“Aman mos i tregoni se do të më veshi kështu dhe mua”- shkruan regjisori duke na shkrírë së qeshuri.

Kéq na vjen por pavàrësisht lutjes së tij Arbana i ka gjetur syzet dhe i veshi atij kostumin e Halloween.

Ajo ka postuar në Instastory disa video nga festa e fríkshme në shtëpinë e tyre, ku Edi me Jonin shihen me kostumin e bardhë dhe me syze, teksa moderatorja nuk i mbàn dot të qeshurat.

“Fàntàzma e vogël dhe fàntàzma e madhe”- ka shkruar Arbana mbi video.

Nuk ka mùnguar as një reàgim nga ana e Edit, i cili ka ríshpérndàrë videon në Instastory, duke shkruar me nota humori “Nuk shpétova dot”.

Epo, s’kishte si të ndodhte ndryshe!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!