Mbrëmjen e sotme, moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjékësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i përdorë për Halloween.

Ajo ka publikuar në InstaStory foton e një kostumi për festën, ndërsa krahas saj shkruan:

“Ku mund të gjej syze si këto, të madhésive të ndryshme dhe që të mos kùshtojnë sa qímet e kokës se vetëm nesër na duhen.”- janë fjalët e moderatores.

Pra, Arbana ka në mendje një kostum të tillë për festën e Halloween-it, por prísni të mësoni si ka reàguar partneri i saj, Eduarti!

Ai ka publikuar në InstaStory të njëjtën foto të Arbanës, ndërsa krahas saj i lutet ndjékësve të mos e ndihmojnë, pasi nuk dëshiron të veshë një kostum të tillë.

“Aman mos i tregoni se do të më veshi kështu dhe mua”- shkruan regjisori duke na shkrírë së qeshuri.

Epo, të shohim deri sonte në darkë se kush do të bëjë “lígjin” këtë Halloween!Eduart Grishaj nuk ndalet, flet sërish me plot dashuri për Arbana Osmanin -  GazetaBlic

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!