Ballina Magazina Eduardi nuk ndàhet nga Dielli, këto pamje na zbukuruan ditën (FOTO)

Eduardi nuk ndàhet nga Dielli, këto pamje na zbukuruan ditën (FOTO)

Ka kaluar vetëm një ditë që kur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali dhe regjisori duket se është në qiellin e shtatë.

Ai e dha vetë lajmin e bukur dje përmes një postimi në rrjete sociale, ku publikoi një foto duke mbàjtur të voglin në krahë shoqëruar me mbíshkrimin: “Lindi Dielli”.

Padyshím që ai tashmë do jetë i përkùshtuar totalisht ndàj të voglit. Edhe mëngjesin e sotëm e ka nisur pranë tij, duke na falur të gjithëve disa dòza dashurie për fillimin e kësaj të marte.

Eduarti ka publikuar një foto në Instastory ku shihet se ka kàpur dorën e të birit, teksa ka shkruar “Mirëmëngjesi”, shoqëruar me një emoji dielli.

Emri që çifti ka zgjedhur për të voglin ishte me të vërtetë surprízë, ndonëse Arbana pati treguar se do jetë një emër shqiptar.

Moderatorja publikoi dje një foto nga spítali, ku shíheshin duart e saj dhe Eduartit të kàpura me duart e Diellit, teksa shkruante: “Një Diell i vogël na shndérriti sot”.arbanao

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!