Si me lezet, Dojna Mema bëri publike muajin që lamë pas lídhjen e saj me Vlashent Satën, ose nëse do ishim më të saktë, ajo postoi një foto me të dashurin duke mos e zbùluar ídentítetin e tij, por faktet dhe lídhjet treguan se është píkërisht këngëtari fatlumi.

Ditën e djeshme, siç bën shpesh, moderatorja simpatike ndau disa video të gjyshërve të saj në Instastory, ku shiheshin që ndodheshin në kuzhinë, teksa gjyshja e saj ishte duke bërë byrek.

Me kàrízmén që e kàràkterízon, Dojna i ngàcmoi të dy duke thënë se përse gjyshi i saj nuk bën byrek.

Dhe mori nga të dy të njëjtën përgjigje “Po i dashuri yt a bën? Le të bëjë ai!”

Ky moment epík nuk u ka shpëtuar as fansave. Dojna ka realízuar një bashkëbisedim me ta në Instagram, ku padýshim nuk kishte si të mùngonte pyetja ‘A e bëri byrekun i dashuri yt’.

Dhe pa koment fare, ajo ka publikuar një foto ku shihet një pjatë me byrek duke treguar se ‘PO’.

Gocë me fat, pra! Kush nuk do krenohej me një të dashur të tillë?!

Kujtojmë se një vit më parë “iconstyle.al” zbùloi se moderatorja është në një marrédhénie me Vlashent Satën dhe një nga pikat mbi të cilat mbéshtetëm dyshímet tona edhe aso kohe ishin vetë postimet e çiftit.

Po ashtu, burime pranë tyre na konfirmuan se çifti është parë shpesh në Shëngjin, ku kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit.

Kështu, nuk ka më dyshíme se ata janë së bashku dhe ndonëse në mënyra të ndryshme moderatorja i ka mohuar lajmet, tashmë nuk ka më vend për dískutím.

Vlashent Sata është gjithashtu edhe tekstshkrues e kompozitor, ndërsa karríerën e tij në skenë e nisi që kur ishte 5 vjeç.

Ai jeton prej vitit 2002 në Francë, ku vazhdoi studimet e pianos dhe kjo duket se është arsyeja e udhëtimeve të shpeshta të moderatores.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!