Vetëm pak ditë e ndàjnë tashmë moderatoren Arbana Osmani nga ardhja në jetë e bebushit të saj të dytë.

Ajo ka shijuar në maksímum prítjen e ëmbël, duke i mbàjtur larg syrit të publikut detajet rréth shtatzënisë, mirëpo na ka treguar se gjithçka është gati për të mirëprítur foshnjën.Eduardi u mundua ta mbulonte! Arbana Osmani qenka shtatzënë? - lexo

Gjithçka përveç diçkaje: look-ut të Arbanës pak para se të bëhet nënë për herë të dytë.

Arbana s’mund të lindë pa vënë gjithçka në vijë edhe me pamjen e saj, ndàj ka bërë përgatitjen e fundit dhe më të domosdoshmen!

Ajo ka ndryshuar look, duke héqur flokët exténsion dhe ka shtuar disa fije highlights, të cilat i kanë pëlqyer shumë.

“Do thoni ju a linde? Po si do lind unë, pa rregulluar flokët?”- shprehet moderatorja në video ku tregon pamjen e re.

Ky do të jetë fëmija i parë i Arbanës me Eduart Grishajn, ndërsa lart e poshtë është folur prej kohësh se ata do të bëhen me djalë.Ke që vjet shtatzënë”, Arbana Osmani tregon më në fund se kur do të lindë -  Abc News

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!