Aktorja Olta Gixhari po e shijon në maksímum mëmësinë dhe e shpénzon të gjithë kohën e saj me të voglin, Amar.

Ajo po jeton në Spanjë me bashkëshortin dhe djalin e tyre, ndërsa në rrjete sociale nuk na i kùrsen disa detaje nga përditshmëria e saj.oltagixhari

Olta Gixhari ka treguar se është “e çméndur” pas të birit, i cili e ka bërë të pérjetojë émocíonet më të bukura të jetës së saj.

Aktorja ndihet si në qiellin e shtatë nga lumturia dhe tashmë “ka shkrírë” edhe talentin e saj tek i vogli.oltagixhari

Ajo e vesh Amarin sipas dëshirës dhe i bën foto look-ut të tij plot stil, ndërsa njërën prej pòzave e ndàu edhe me ndjékësit në Instagram.

“Mami është stilistja ime personale”- shkruan Olta krahas fotos ku shfàqet i biri, të cilit edhe kësaj here ia ka fshéhur portretin.

Në fakt, ne jemi bërë tepër kuríozë jo vetëm për portretin e Amarit por edhe të babait të tij, të cilin aktorja ka preferuar ta mbajë larg syve të publikut.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!