Duke qenë se i kishte mùnguar shumë fansave të saj, këngëtarja Jonida Maliqi po vjen këtë sezon televiziv me një projekt të bukur në ekran.

Pasi rezultoi një moderatore e suksésshme e “Dancing With The Stars” pak kohë më parë, Jonida ka marrë përsípër një tjetër sfídë.

Ajo do të vijë në ekranin e “Vizion Plus” me një emision “lifestyle”, i cili s’mùnd t’i përshtatej më mirë se kaq.

Megjithëse Jonida s’ka dhénë më tepër detaje, drejtori i promocionit të Vizion Plus, Ilir Dyrmishi, ka treguar për “monitor.al” se programi i ri do të quhet “Jonida’s Room”.

Ky emision do të trànsmetohet çdo të shtunë në prime time dhe do të na shoqërojë shumë shpejt në ekran.Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Jonida Maliqit me artistin xhamajkan?! -  Privé - Faqja Zyrtare

Pak javë më parë, ajo tha në një intervistë se ka gati dy produksione, dhe për një prej tyre po bashképunon me Romeon.

“Kam një këngë që ka dalë nga studio, një bashképunim me një artist xhamajkan që jeton në Kanada, dhe na ka ngélur videoja pa xhiruar prej situatës së krijuar nga pandemia. Paralelisht po punoj me një material tjetër muzikor dhe Romeo po shkruan tekstin e saj”.

Epo mézi po i presim gjithë këto surpríza.Jonida Maliqi tregon detaje nga marrëdhënia me Romeon, prindërit e tij dhe  kënga e parë me të - News31

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!