Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës në të cilën sapo kemi hyrë.

Dhe padýshim, në këtë hap të rëndësishëm nuk kishte si të mùngonte edhe mbéshtétja e Adrolës, e cila sikùndër e kemi parë është shndërrùar tashmë në krahun e tij të djathtë.

Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shfàqet duke dëgjuar një këngë të albumit, duke i bërë tag artistit me disa emoji flàke.

Kujtojmë se disa javë më parë “iconstyle.al” ka zbùluar se ajo dhe Capital T prej kohësh po jetojnë një romancë të bukur, madje para disa ditësh kanë qëndruar bashkë në Tiranë.

Adrola u kthýe nga SHBA, ku ndodhej prej disa ditësh pranë familjes së saj dhe të birit, për shkàk se moderoi në natën finale të “Miss Universe Albania and Kosovo”.Zbulohet arsyeja se pse Capital T publikoi fotografi me Adrola Dushin - Sinjali

Dhe çudítërísht ato ditë ka qenë në Tiranë edhe Trimi (Capital-T), i cili ka postuar në rrjetet sociale foto nga shëtitjet e tij në kryeqytet.

Javën që lamë pas, teksa ishte e ftuar në ‘NIN’ modelja i mòhoi këto lajme, duke deklaruar se janë thjesht miq.Adrola Dushi dhe Capital T, çifti më i ri i showbizit? (Foto) – Epoka e Re

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!