Prej shtatorit, në ekranin e Top Channel nisi transmetimi i “Për’puthen”, që nga një rubrikë e “E diell” u kthýe në një emision të përditshëm.

Përtej këtij fakti, një tjetër ndrýshim në këtë sezonin televiziv u bë edhe në moderim, që iu besua Bora Zemanit.

Largimi i kësaj të fundit nga “3shat”, emision që moderoi për dy sezone krah vëllezërve Veshaj, shkàktoi jo pak polémika asokohe. 

Megjithatë, duket se Bora u përshtàt shpejt me televizionin e ri dhe mesa kemi parë në rrjetet sociale po e shijon në maksimum ékspériéncén në “Për’puthen”.

Por, në çdo fushë ka edhe krítíka dhe as moderatorja bukuroshe nuk u ka shpëtuar atyre, pasi shpesh është krítíkuar për mos-menaxhim të situatave të ndryshme që lindin në emision.

Së fundmi, një fans ia ka shprehur pakénaqésinë e tij në llogarinë e saj në Instagram, ku Bora Zemani ka postuar dy foto shkëpùtur nga emisioni.borazemani

“Më vjén keq, por s’di ta drejtosh këtë emision!”- ka shkruar ndjékësi.

Ky koment i ka rënë në sy edhe Borës e cila ia ka kthýer: ” Mos të të vij kéq fare. S’ke ç’i bën!”

Për të gjithë ata që kanë “pakénaqësi” përgjigja është e qartë!borazemani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!