Ballina Magazina Einxhel Shkira e zévendésoi, Bora uron publikisht Donaldin për projektin e ri

Einxhel Shkira e zévendésoi, Bora uron publikisht Donaldin për projektin e ri

Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthýe më në ekran.

Kjo e fundit iu bashkua “Top Channel” në moderimin e “Përputhen”, ndërsa Romeo e Donaldi u bënë pjesë e një projekti të ri.

Ata po sjellin një tjetër emision që do të jetë “Late Night”, ndërsa më herët është zbùluar edhe moderatorja që do të “zévendésojë” Bora Zemanin.Nuk është Xhemi ajo që zévendéson Bora Zemanin! Zbùlohet partnerja e re e vëllezërve Veshaj – Juda.al

Tashmë, në vendin e Borës do të jetë Einxhel Shkira, ndërsa mbrëmjen e djeshme u publikuar edhe videoja promo e emisionit të ri, i cili do të titullohet “Binjakët”.

“Binjaket! Kjo eshte promo e pare e @binjaket_show . U mùnduam te benim nje promo te tipit “nuk keni pare asgje akoma” por nuk e realízuam dot. Shihemi se shpejti ne @vizionplustv ❤️😘. #staytuned”- ka shkruar Donaldi në postim.

Por, vëmendjen na e tërhòqi komenti i Bora Zemanit, e cila prej disa kohësh po shijon një lídhje dashurie me Donaldin.

Megjithëse lart e poshtë është përfòlur së fundmi për një ndàrje të dyshes, moderatorja s’ka ngùrrùar t’i komentojë partnerit dhe t’i urojë suksese për projektin e ri.

Në fakt, ata kanë nisur ta ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instagram dhe më herët dhanë “fakte” se ishin pajtuar sërish.

Përsa i përket emisionit të ri të binjakëve, mbétet të présim për të tjera detaje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!