Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthýe më në ekran.

Kjo e fundit iu bashkua “Top Channel” në moderimin e “Përputhen”, ndërsa Romeo e Donaldi u bënë pjesë e një projekti të ri.

Ata po sjellin një tjetër emision që do të jetë “Late Night”, ndërsa më herët është zbùluar edhe moderatorja që do të “zévendésojë” Bora Zemanin.Nuk është Xhemi ajo që zévendéson Bora Zemanin! Zbùlohet partnerja e re e vëllezërve Veshaj – Juda.al

Tashmë, në vendin e Borës do të jetë Einxhel Shkira, ndërsa mbrëmjen e djeshme u publikuar edhe videoja promo e emisionit të ri, i cili do të titullohet “Binjakët”.

“Binjaket! Kjo eshte promo e pare e @binjaket_show . U mùnduam te benim nje promo te tipit “nuk keni pare asgje akoma” por nuk e realízuam dot. Shihemi se shpejti ne @vizionplustv ❤️😘. #staytuned”- ka shkruar Donaldi në postim.

Por, vëmendjen na e tërhòqi komenti i Bora Zemanit, e cila prej disa kohësh po shijon një lídhje dashurie me Donaldin.

Megjithëse lart e poshtë është përfòlur së fundmi për një ndàrje të dyshes, moderatorja s’ka ngùrrùar t’i komentojë partnerit dhe t’i urojë suksese për projektin e ri.

Në fakt, ata kanë nisur ta ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instagram dhe më herët dhanë “fakte” se ishin pajtuar sërish.

Përsa i përket emisionit të ri të binjakëve, mbétet të présim për të tjera detaje!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!