Një ditë pasi na bënë të dýshojmë se janë bashkë, mùnd të japim pa fríkë lajmin e bukur se Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë bashkë dhe ndoshta s’janë ndàrë ndonjëherë.

Nga dje…

Mbrëmjen e djeshme aktori i humorit ka publikuar në Instagram një video brenda makinës së tij, ndërkohë që një vajzë mbàn duart tek pjesa e kasetofonit.

Pavarësisht se videoja nuk është shumë e qartë për shkàk të errésirës dallohet se thonjtë e vajzës janë të kuq, siç e kemi parë Borën të shfàqet këto ditë në televizion. Po ashtu forma e thonjve është e njëjtë dhe dora është shumë e ngjashme me atë të moderatores.Të përqafuar, Bora Zemani dhe Donald Veshaj 'braktisin' Tiranën, arratisen me pushime në Dhërmi (Foto) – Dosja AL

Ndërkohë sot…

“iconstyle.al” pas një vézhgimi të vogël vuri re se pak ditë më parë çifti ka qenë bashkë në jug të vendit.

Donaldi ka publikuar një foto nga Dhërmiu në datë 20 shtator dhe dy ditë më vonë më 22 shtator është Bora ajo që ka ndàrë me ndjékësit në rrjetet sociale një foto ku shihet nga i njëjti vend.

Po ashtu, postimet e tyre që nxjérrin zbùluar vendndodhjen e përbashkët kanë vijuar përkatësisht më datë 27 shtator dhe 25 shtator.

Për siguri, nëse do kòntròlloni lokacionin e fotos bashkëngjítur nga Donaldi do i dalloni më mirë pamjet dhe faktin se fotot janë shkrépur në të njëjtin vend.

Ata vijojnë ende të mos e ndjékin njëri-tjetrin në Instagram, teksa edhe fotot me njëri-tjetrin nuk i kanë rikthýer, duke na vërtetuar se rrjetet sociale nuk janë gjithmonë një tregues i raporteve njerëzore.

Kujtojmë se në muajin gusht, pak javë pasi konfirmuan lídhjen e tyre, Bora dhe Donaldi u përfolën për një ndàrje të mùndshme.

Të dy fshínë fotot që kishin bashkë nga rrjetet sociale, si dhe vendosën të mos e ndíqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

A janë ndarë me të vërtetë dhe janë ribashkuar, a ka qenë një zénkë e momentit, a nuk janë ndàrë kùrrë këtë nuk dimë ta themi.

Më rëndësi është se ata janë bashkë dhe të lumtur.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!