Blendi Fevziu, një nga gazetarët më të sukséshëm, është babai i dy vajzave, Mishel dhe Alis me të cilat preferon të ndàjë rrallë foto në rrjetet sociale.

Vajza e tij e vogël, Alis, feston ditën e sotme ditëlindjen dhe bën 5 vjeç e sigurisht në këtë ditë të veçantë, Blendi ka realízuar për të një festë të bukur.

Ai ka ndàrë me ndjékësit në rrjetet sociale disa foto nga festa e orgànizuàr në shtëpinë e tij ku shihen tullumbace të zeza dhe të kuqe.

Blendi ka treguar se si çdo baba tjetër është shumë i lídhur me vajzat e tij që kanë një diferencë të madhe moshe.

E madhja, Mishel, është 19 vjeçe dhe bëhet përherë e më e bukur…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!