Ballina Magazina Çméndet gazetari i njohur, tregon te brendshmet në mes të emisionit (VIDEO)

Çméndet gazetari i njohur, tregon te brendshmet në mes të emisionit (VIDEO)

Gazetari Bledi Mane i ftuar si çdo të dielë në rubrikën “Rréthi katror” në “E Diell” ka shkuar i veshur në mënyrë ushtàrake.

Ai tregoi me humor se është veshur gati për lùftë me Greqinë lídhur me debàtin e shumépérfolur për vijën detare.Blendi Mane ul pantallonat dhe tregon brek*t: Tani jam gati komplet… | SHKODER.INFO

Mane është çùar në këmbë duke treguar se përveç xhaketës ka veshur gjithashtu edhe të bréndshmet ushtàrake.

Ai ka zbérthýer pantallonat ‘LIVE’ gjatë emisionit duke treguar përpara kamerës të brendshmet e tij ushtàrake njësoj si xhaketa dhe çorapet.

Gazetari ka shkàktuàr të qeshura në studio teksa ka bërë një veprim të tillë.Ai k… Pipero” përplasje në studio mes Alfred Cakos dhe Bledi Manes “E Diell”, 18 Tetor 2020 - Top Channel

Greqia ndërkaq ka kërkuar që të zgjerohet me 12 milje në bregdetin shqiptar dhe kjo çështje ka hasur debàte dhe kundérshtíme të shumta.

Ndërkohë pas dískutímeve pàlët ranë darkord që çështja të kalojë në Hagë duke mos arrítur në një marréveshje dypalëshe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!