Big Basta dhe Vesa Luma janë një ndér çiftet më të ëmbla të showbiz-it shqiptar, të cilën nuk ngùrrojnë ta ndàjnë edhe me publikun dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Ata janë shokë të ngùshtë dhe partnerë të mirë në jetë, të cilët kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe plotësojnë më së miri njëri-tjetrin.

Si një djalë romantik, Big Basta e ka shpréhur gjithmonë vlerësimin që ka për mamanë e djalit të tij, Vesën, ndërsa sot na e tërhòqi vëmendjen një postim i tiji tepër i veçantë. bigbastazone

Krahas një fotoje me bashkëshorten, reperi shkruan fjalët më të ëmbla që kemi dëgjuar ndonjëherë dhe na i shkríu zemrat.

“Ne 2021 behemi 10vjet bashke. Me duket sikur dje qe ka ndodhur ta gjej shpirtin tim binjak.. Eshte e veshtíre te gjesh njerez te mire ne keto kohe qe te pershtaten ne cdo qelíze te kàràkterit tend, prandaj jam me fat qe e kam. My ríde or díe, best friend for life Vesa Luma ❤️ Love you”- janë fjalët e tij.

Të gjithë djemtë të marrin shembull! Kështu trajtohet një partnere!bigbastazone

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!