Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima, ka ndàrë së fundmi disa video “Tik Tok-u”, ku në sfond dëgjohet kënga e saj “Amelia”.

Kjo këngë duket se është kthýer në hitin e “Tik Tok-ut”, pasi njerëz nga e gjithë bota po e dëgjojnë dhe po kërcejnë me ritmet e saj.

Kjo duket se ka bërë mjaft të lumtur Besën, e cila shkruan krahas videove:80309585-c650-4f9b-8997-70914229870a.jpg

“Amelia po thýen rekorde në ‘Tik Tok’. Këto video nga e gjithë bota më sjellin kaq shumë lumturi. Faleminderit”.

“Amelia”, bashkëpunimi i Besës me këngëtarin e huaj Mattyas është publikuar 5 vite më parë dhe ka më shumë se 9 milionë klikime.

7a202046-838c-49d9-b969-75a4693bcaec.jpg1dd5ecb4-3665-4b93-a25f-646d8d9bf311.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!