Ballina Uncategorised Bes Kallaku ndàn me ne pamjet e Ajkës duke u kënaqur në...

Bes Kallaku ndàn me ne pamjet e Ajkës duke u kënaqur në fshat

Vajza e Xhensilës dhe Besit, duket se ka një pasion dhe dashuri për fshatin dhe kafshët.

Vetë Besi ka postuar disa foto dhe video me vogëlushen që duket se nuk e ka àspak pròblem të rrijë në mes të kafshëve.

Këtë herë ka qenë Xhensila që përmes disa videove ka treguar se ata ndodhet aktualisht në fshat ndërsa Ajka shfàqet duke ushqyer me barishte dhitë.Bëmë baba të të ngjaj! Ajka ka marrë shumë nga Besi në dashurinë për  fshatin - News31

Vogëlushja zgjat dorën për t’i ushqyer dhe kënaqet kaq shumë me veprimin saqë dëgjohet duke qeshur me zë të lartë.

Ajka ka ardhur në jetë mbi dy vite më parë dhe tashmë është rritur dhe gjithnjë e më shumë po tregon dashuri për fshatin njësoj si i ati.

Kujtojmë se Besi ka ndàrë herë pas here momente të ndryshme me Ajkën dhe Xhensilën duke shkàktuar shumë të qeshura tek ndjékësit për shkàk të situatave të ndryshme të krijuara në shtëpi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!