Bebe Rexha paràlajmëroi para pak kohësh se shumë shpejt do të sillte një bashkëpunim me këngëtaren e re, Doja Cat.

Dy ditë më parë ajo publikoi në rrjete sociale një foto përkrah Doja Cat, në të cilën të dyja artistet shiheshin duke pòzuar në mënyrë mjaft pròvòkuese për projektin e tyre që do të mbajë titullin “Baby I’m Jeàlous”.

Kënga e dy artisteve pritet të publikohet brenda dy ditësh dhe deri sa të vijë ky moment, Bebe ka vendosur të ndàjë disa nga momentet më epíke nga pràpaskénat.Bebe Rexha (@BebeRexha) | Twitter

Bebe i ka bërë të gjithë fansat e saj për të qeshur pasi publikoi një video të Doja Cat duke bërë “twerk’ nën ritmet e një kënge popullore shqiptare.

Reperja amerikane nuk arrin ta kàpë ritmin e këngës dhe në video shihet se të gjithë qeshin me të.

“Pjesa ime e preferuar e ditës së videoklipit. Doja Cat duke bërë twerk me muzikë shqiptare”, ka shkruar Bebe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!