Ballina Magazina Na bëri lémsh! Ardian Bujupi dje pranoi lídhjen me modelen, sot e...

Na bëri lémsh! Ardian Bujupi dje pranoi lídhjen me modelen, sot e mòhoi! (FOTO)

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko kush luan”, Ardian Bujupi u pyet se cila është “Zhulieta” e jetës së tij dhe këngëtari u përgjigj shkurt, qartë dhe pa gabíme: Sabrine!

Menjëherë fansat dhe mediat e përkthýen këtë si një konfirmim të lídhjes së tij me modelen indiane, Sabrine Khan, për të cilën përflítej prej muajsh për një histori dashurie.

Mirëpo pyetjen në emisionin e djeshëm duket se Ardiani e ka kéqkuptuar dhe të gjithë u bénë lémsh.

Kur dikush pyetet se cila është “Zhulieta” jote të gjithëve ju shkon mendja menjëherë tek e dashura, mirëpo Ardiani e ka kràhàsuar me “Zhulietën” e këngës së tij.

Në projektin e fundit muzikor, Ardiani flet për një lídhje të shkuar dhe që tashmë kanë mbétur vetëm fotot mes dy ish-partnérëve.

Këtë gjë ai e ka shpjéguar ditën e sotme pérmés një postimi në Instagram, duke treguar se me modelen indiane është ndàrë.

“Përkùndràzi! Juliet në këngën ‘Juliet’ është e shkuar e hàrruar! Dëgjoni një herë këngët e mia ju lutem”, ka shkruar këngëtari.

Megjithatë Ardiani dhe Sabrine duket se janë ndàrë miqësisht nga njëri-tjetri, sepse nëse ju hédhím një sy profileve të tyre në Instagram shihet se ata vazhdojnë të ndíqen ende.

Thuhet se ata janë njohur bashkë në xhírímet e klipit “Modela”, por se si erdhi ndàrja e paprítur nuk dihet, ndaj prítet t’i zbùlojmë më vonë këto detaje.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!