I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko kush luan”, Ardian Bujupi u pyet se cila është “Zhulieta” e jetës së tij dhe këngëtari u përgjigj shkurt, qartë dhe pa gabíme: Sabrine!

Menjëherë fansat dhe mediat e përkthýen këtë si një konfirmim të lídhjes së tij me modelen indiane, Sabrine Khan, për të cilën përflítej prej muajsh për një histori dashurie.

Mirëpo pyetjen në emisionin e djeshëm duket se Ardiani e ka kéqkuptuar dhe të gjithë u bénë lémsh.

Kur dikush pyetet se cila është “Zhulieta” jote të gjithëve ju shkon mendja menjëherë tek e dashura, mirëpo Ardiani e ka kràhàsuar me “Zhulietën” e këngës së tij.

Në projektin e fundit muzikor, Ardiani flet për një lídhje të shkuar dhe që tashmë kanë mbétur vetëm fotot mes dy ish-partnérëve.

Këtë gjë ai e ka shpjéguar ditën e sotme pérmés një postimi në Instagram, duke treguar se me modelen indiane është ndàrë.

“Përkùndràzi! Juliet në këngën ‘Juliet’ është e shkuar e hàrruar! Dëgjoni një herë këngët e mia ju lutem”, ka shkruar këngëtari.

Megjithatë Ardiani dhe Sabrine duket se janë ndàrë miqësisht nga njëri-tjetri, sepse nëse ju hédhím një sy profileve të tyre në Instagram shihet se ata vazhdojnë të ndíqen ende.

Thuhet se ata janë njohur bashkë në xhírímet e klipit “Modela”, por se si erdhi ndàrja e paprítur nuk dihet, ndaj prítet t’i zbùlojmë më vonë këto detaje.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!