Moderatori Ardit Gjebrea është një personazh mjaft i dashur për publikun.

Nën drejtimin e spéktaklit “E Diela shqiptare” prej vitesh ai është shndérrùar në një prej figurave më të njohura dhe mjaft popullor për publikun.

Përveç karrierës, Arditi është gjithashtu edhe një baba i lumtur i dy fëmijëve, djalit Jon dhe vajzës Ana.Ardit Gjebrea ka një dëshirë të pamundur për ditëlindje e të birit: Sikur  Bostoni të ishte Durrës

Ai ka një raport shumë të mirë me të birin dhe këtë e tregon herë pas herë si ai edhe Joni me foto dhe vlerësime të ndryshme për njëri tjetrin.

Jon Gjebrea, djali i producentit Ardit Gjebrea ka qenë kohët e fundit në qendër të mediave rozë.

Ai u përfol se i ka dhénë fùnd fejesës dyvjeçare, por Jon nuk reàgoi lídhur me këtë lajm.Ardit Gjebrea surprizohet në mënyrën më të veçantë nga djali i tij, Jon –  Dosja AL

Këtë herë ka qenë Joni që pòzon pranë të atit, ndërsa vendos ti dedíkojë atij fjalët më të bukura.

“Heroi i parë i një djali është babai i tij”, shkruan ai në foton ku pòzojnë së bashku dhe ku shohim të kenë marrë dhjetra mesazhe dhe komente pozitive.

Kujtojmë që marrëdhënia mes të dyve ka qenë gjithmonë shumë e ngùshtë dhe ata nuk kanë ngùruar ta shfàqin dashurinë për njëri-tjetrin publikisht.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!