Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatérmbétjet dhe janë kthýer sërish në krahët e njëri-tjetrit!

Së fundmi modelja ka publikuar në Instagram një video shumë të ëmbël, duke treguar se mbrëmjen e djeshme e ka kaluar në shoqërinë e Feros.

Në imazh shihet se Arbenita është duke përkédhélur nga koka reperin, ndërkohë që ai qëndron në celular.

Në këtë mënyrë modelja ka shùar zërat e fundit për ndàrje dhe ka treguar se tashmë ata të dy i janë kthýer normalitetit.

Gjatë muajit shtator dyshja e njohur ishin në qendër të vëmendjes mediatike, pasi shumë shénja të çonin drejt përfùndimit se nuk ishin më bashkë.

Fero dhe Arbenita nuk ishin parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe pasi nisën thashéthémet ata filluan të mos ndíqeshin më në rrjete sociale.

Më pas reperi çaktívizoi llogarinë e tij në Instagram, ndërsa Arbenita publikonte shprehje duke treguar se ndíhej e mërzítur.

Në fakt kjo nuk është hera e parë që ata bëjnë diçka të tillë, sepse historia e tyre e dashurisë është bërë si një telenovelë me ndàrje e bashkime të herë pas hershme.Të zhveshur në shtrat, Fero publikon VIDEON intime përkrah partneres së tij  seksi – Dosja AL

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!