Ballina Magazina Arbana Osmani tregon si i ndryshoi jeta pas lindjes së Diellit (FOTO)

Arbana Osmani tregon si i ndryshoi jeta pas lindjes së Diellit (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali.

Arbana solli në jetë bebushin që e pagézuan me emrin më të veçantë shqiptar që kemi dëgjuar, Dielli.

I vogli ka ardhur si një bekim në jetët e tyre duke ndryshuar gjithçka, ndërsa tashmë familja është e lumtur dhe e plotësuar.

Pas lindjes, Arbana është bërë mama me kohë të plotë dhe të gjithë e màrrim me mend sa pak minuta në ditë i téprojnë për veten.

Këtë e ka treguar edhe vetë moderatorja në story-t e fundit, pasi sot është gëzuar se ka lexuar vetëm një faqe të një libri të cilin është e bíndur se do ta lexojë pas dy vitesh.arbanao

Duket se Dielli dhe Joni tashmë zënë të gjithë kohën e mami Arbanës, e cila me siguri ndihet në qiellin e shtatë nga lumturia.

Më herët, moderatorja ndau momentin e takimit të parë të Jonit me Diellit, me një foto ku shihen dy duart e vëllezërve, duke na emocíonuar të gjithëve.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”- shkroi Arbana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!