Ballina Magazina Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë! (FOTO)

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë! (FOTO)

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe sot moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj.

Eduarti ka publikuar në Instagram një foto me vogëlushin e sapoardhur në jetë dhe ka zbùluar emrin uník që i kanë vendosur.eduartgrishaj

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj  i kanë vendosur vogëlushit emrin Diell.

“Lindi Dielli”, shkruan Eduarti në postimin ku ka marrë urime të shumta nga miqtë e kolegët.

Eduarti u bë baba për herë të parë, ndërkohë Arbana ka dhe një djalë me ish-bashkëshortin, Jonin i cili duhet thënë se shkon shumë mirë me Eduartin.EDUART GRISHAJ JEP LAJMIN E MIRË/ Bëhet baba për herë të parë, Arbana  Osmani sjell në jetë djalin e dytë. EMRI… – AlpeGossip

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!