Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali.

Moderatorja është shtatëzanë për herë të dytë një lajm që e ka dhënë vetë muaj më parë, ndërsa aktualisht prítjes së ëmbël po i vjen fundi.

Ajo ka postuar në instagram një foto shumë të bukur me Jonin ku të dy janë pranë njëri tjetrit duke qeshur të lumtur.arbanao

“Sa shumë të dua o Joni”, shkruan ajo krahas fotos ku ka marrë komente dhe pëlqime pafund nga miq dhe fansa të saj.

Arbana dhe Eduardi janë tashmë në një lídhje prej kohësh dhe i shohim vazhdimisht teksa mbéshtesin njëri tjetrin në projektet respektive.

Në një intervistë të pak kohëve më parë, Eduardi foli edhe për planet që ata kanë për martesë duke treguar se dasma e tyre mund të realízohet në Bogë, pasi Arbanës i pëlqen shumë ai vend.Arbana Osmani uron me mirëmëngjesi, me djalin në krah - Magazina - Portali.info

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!