Ballina Showbiz Arbana Osmani ndàn me ndjékësit momentet e veçanta të lindjes së Diellit...

Arbana Osmani ndàn me ndjékësit momentet e veçanta të lindjes së Diellit (FOTO)

19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja e njohur solli në jetë djalin e saj të dytë dhe sigurisht që nuk kishte ditë më të bukur se ajo e djeshmja për të dhe regjisorin.

Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti duke pòzuar me të voglin në krahë, ndërsa Arbana publikoi një foto të duarve të të katërve si familje e falënderoi të gjithë për urimet.

Këtë javë ata kanë qenë në qendër të vëmendjes, teksa ditën e djeshme Arbana postoi edhe fotot e para pas shtatzënisë në Instagram.

Ajo u shfàq me një fustan në zi e trëndafil në dorë, teksa vëmendjen e morën linjat e saj.

Ndërkohë, ditën e sotme, moderatorja ka ndàrë në Instastory selfien e fundit të shtatzënisë. Ajo shihet e veshur me rroba të bardha, teksa ka qenë duke pritur për të shkuar në sallën e lindjes.

Një javë më parë, duke pritur të shkoja në sallën e lindjes. Selfie i fundit shtatzënë!

Po ashtu, ajo ka postuar edhe një foto nga takimi i parë i Jonit me Diellin, ku shihen dy duart e vëllezërve, duke na émocíonuar të gjithëve.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”

Kujtime të tilla janë mjaft të veçanta e padýshim meritojnë të regjistrohen.

Pas lindjes së Diellit, Eduarti ka treguar se është një baba i përkùshtuar, duke mos u ndàrë fare nga i vogli. Pak ditë më parë ai surprízoi Arbanën, duke i dhuruar moderatores një vàrëse me emrat e dy djemve të saj, të cilën Arbana e ka dashuruar.

Ajo e ka vendosur vàrësen në qafë dhe ka ndarë një video ku sytë i shkélqejnë nga lumturia, teksa na i ngríhu zemrat të gjithëve!

Kujtojmë se Arbana është autore dhe drejtuese e programit “Dua të të bëj të lumtur” dhe pak kohë pas lindjes do të shfàqet sërish në ekran për sezonin e ri të tij.arbanao

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!