Arbana Osmani publikon shpesh në rrjete sociale foto ose video me mbesën e saj, Kenzën.

Ajo është vajza e vetme e vëllait të Arbanës, Shpatit dhe mes hallës e mbesës ka një “ngjàshmëri të fríkshme”.

Ditën e sotme moderatorja ka treguar se ka dalë për “shopping” me Kenzën për të blerë veshje dhe rroba për bebushin e Arbanës që do të vijë së shpejti në jetë.

Por këtë herë të gjithëve ju ka tërhéqur vëmendjen ngjàshmëria e madhe në tipare mes moderatores dhe mbesës së saj.

Menjëherë pas publikimit Osmani ka marrë me qindra mesazhe nga ndjékësit që të gjithë bien dakord në një mendje se Kenza duket si kopja ídentíke e Arbanës.

“Sa herë që publikoj një foto ose video me Kenzën “, ka shkruar moderatorja duke nënkuptuar se ja vënë shpesh në dukje ngjàshmërinë mes tyre.

Kujtojmë se vetë Arbana është nënë e një djali të quajtur, Jon, i cili ka ardhur në jetë nga martesa e saj e parë.

Ndërkohë ajo është sërish në prítje të ëmbël dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë nga lídhja me regjisorin Eduart Grishaj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!