Ballina Uncategorised Shëtitja e parë me Diellin, kjo foto e Arbanës me bebin është...

Shëtitja e parë me Diellin, kjo foto e Arbanës me bebin është kartolinë!

19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja e njohur solli në jetë djalin e saj të dytë dhe sigurisht që nuk kishte ditë më të bukur se ajo për të dhe regjisorin.

Këtë javë ata kanë qenë në qendër të vëmendjes, teksa ditën e diel Arbana pòstoi edhe fotot e para pas shtatzënisë në Instagram.arbanao

Ajo u shfàq me një fustan në zi e trëndafil në dorë, teksa vëmendjen e morën linjat e saj.

Tashmë ajo ka nisur edhe shëtitjet me Diellin, duke dalë nga liqeni i Tiranës, prej nga ku ka ndàrë edhe një super foto pak minuta më parë.

Arbana shihet me karrocën e bebit, ku ndodhej Dielli, teksa na fali edhe foton më të bukur të ditës dhe siç mund ta imagjinoni pas saj fshíhet Eduarti.arbanao Përfitimet e të paturit një artist në familje. Bën foto të bukura lehtësisht!

Pas lindjes së Diellit, Eduarti ka treguar se është një baba i përkushtuar, duke mos u ndàrë fare nga i vogli. arbanao

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!