Arbana Osmani solli në jetë Diellin dhe entùzíazmín më të madh në rrjet e ka shprehur, mbí të gjitha, Xhemi Shehu.

Nuk prítej asgjë tjetër nga mikesha e ngùshtë e Arbanës, ndërsa ka zbùluar jo pak nga ditët e para të jetës së vogëlushit.xhemishehu_

Fillimisht, dhurata e parë që pamë nga Xhemi ishte një arush i madh (nga ato që do i dëshironim edhe ne të rrùturit).

Për shoqjen e ngushtë, moderatorja ka menduar një dhuratë tejet të veçantë: byzylyk floriri, me simbolin e diellit në qendër. Së fùndmi, Xhemi ka postuar një foto ku shihet krahë Arbanës, ndërsa vëmendje tërhéq orgànízimi i festës së mirëseardhjes së Diellit në shtëpi.

Tullumbace nga më të ndryshmet dhe plot kàfshë prej pelushi kanë qenë detajet festive për të mirëprítur vogëlushin.

“Lumturi”, ka shkruar Xhemi, duke shprehur kështu entùzíazmín për Arbanën. Një dekor vërtetë i veçantë për Diellin! xhemishehu_

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!