Ballina Showbiz Arbana lé spítalin bashkë me Diellin, në shtëpi e prét një surprízë...

Arbana lé spítalin bashkë me Diellin, në shtëpi e prét një surprízë e bukur (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë Diellin dhe entùzíazmín më të madh në rrjet e ka shprehur, mbí të gjitha, Xhemi Shehu.

Nuk prítej asgjë tjetër nga mikesha e ngùshtë e Arbanës, ndërsa ka zbùluar jo pak nga ditët e para të jetës së vogëlushit.xhemishehu_

Fillimisht, dhurata e parë që pamë nga Xhemi ishte një arush i madh (nga ato që do i dëshironim edhe ne të rrùturit).

Për shoqjen e ngushtë, moderatorja ka menduar një dhuratë tejet të veçantë: byzylyk floriri, me simbolin e diellit në qendër. Së fùndmi, Xhemi ka postuar një foto ku shihet krahë Arbanës, ndërsa vëmendje tërhéq orgànízimi i festës së mirëseardhjes së Diellit në shtëpi.

Tullumbace nga më të ndryshmet dhe plot kàfshë prej pelushi kanë qenë detajet festive për të mirëprítur vogëlushin.

“Lumturi”, ka shkruar Xhemi, duke shprehur kështu entùzíazmín për Arbanën. Një dekor vërtetë i veçantë për Diellin! xhemishehu_

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!