19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja e njohur solli në jetë djalin e saj të dytë dhe sigurisht që nuk kishte ditë më të bukur se ajo për të dhe regjisorin.

Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti duke pòzuar me të voglin në krahë, ndërsa Arbana publikoi një foto të duarve të të katërve si familje e falënderoi të gjithë për urimet.

Këtë javë ata kanë qenë në qendër të vëmendjes, teksa ditën e diel Arbana postoi edhe fotot e para pas shtatzënisë në Instagram.

Ajo u shfàq me një fustan në zi e trëndafil në dorë, teksa vëmendjen e morën linjat e saj.

Dhuratat për Arbanën nuk kanë të sòsur, por kjo e ditës së sotme i kaloi pritshmëritë. Nërmjet një fotoje në Instastory, moderatorja ka treguar se i ka shkuar në shtëpi një pako pa pùsull.

Brenda saj ndodhen produkte bebash, teksa Arbana ka bërë thirrje që personi ‘místeríoz’ që fshíhet pas saj t’i shkruaj që ajo ta falënderoje.

“Guys, më ka ardhur në shtëpi kjo pako gjígante plot me produkte për bebe por nuk ka as pusull, as dërgues, asgjë. Nëse dërguesi e sheh, të më shkruaj që të paktën t’i them faleminderit”.

Një gjest shumë bujar, por edhe ne jemi shumë kuríozë për dërguesin.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!