Amarda Toska është një nga femrat e ekranit e cila nuk ka ékspériméntuar me ‘look’-un e saj.

Gjithmonë me flokë të zinj dhe të gjatë, ajo ka preferuar të qëndrojë në stilin që ka.

Mirëpo, së fùndmi nëpérmjet një postimi në “Instagram”, Ami ka suprízuar të gjithë ndjékësit.amardatoska

“Shikoni fotot për një surprízë”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku është shfàqur për herë të pare si bionde.

Nuk dihet nëse moderatorja është kthýer në bjonde apo ky është një ndryshim i realízuar përmes aplíkacioneve teknologjike.

Megjithatë fansat e Amit kanë kërkuar që ajo të qëndroje po e njëjtë.amardatoska

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!