Alketa Vejsiu ka lajmëruar prej disa kohësh se një format datíng do të vijë së shpejti në ekranin e TV Klan.

“Love Story” do të ketë në qendër një djalë, për të cilën do ketë disa kandídate vajza me të cilat do zhvíllojë takime romantike për të gjetur dashurinë e jetës, shkruan News31.

Që në fillim, ndjékësit kanë bërë krahasime me formatin datíng në Top Channel, “Përputhen”. Ky i fundit nisi në shtator sezonin e tij të dytë.

Ndonëse Alketa është shpréhur se nuk ka asnjë ngjashmëri me të dhe është i pari format me në fokus dashurinë dhe takimet (që në fakt, nuk është), sot vetë ajo ka zbùluar një lídhhje mes tyre.

Teksa ka shpërndàrë disa video ku shfaqen emailet e aplíkimit për emisionin, veçojmë një prej tyre.

Kandidati quhet Lulzim dhe në përshkrimin që stafi i ka bërë krahë emailit, zbùlohet se është në fakt Lulzim Jashari i sezonit të parë të “Përputhen”.

Pra, Lulzimin mund ta kishim parë sërish në kërkim të dashurisë, këtë herë në “Love Story”.

Kjo gjithsesi nuk do realízohet pasi Alketa ka sqàruar në një koment tjetër se askush që ka qenë pjesëmarrës në formate të tjera datíng, nuk do të pranohet.

Modeli nga Kosova drejt një romance të vërtetë në 'Përputhen'?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!