Aida Shtino mbétet një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun, që nga periudha kur prezantonte emisionin “Njerëz të hùmbur”.

E shkëpùtur prej vitesh nga ekrani, Aida Shtino ka vendour të rikthéhet sërish me një emision të titulluar “Identiteti”.Mungonte prej shumë vitesh, rikthehet në ekran Aida Shtino, ja emisioni i ri që do drejtojë

Ky emision do të ketë në thémel kërkimin e identitetit shqiptar të hùmbur ndër shekuj, zbùlimin e historive të patregùara shqiptare dhe jo vetëm, gjithçka që është mbàjtur e fshéhur ndër vite, por që përbën historinë dhe identitetin e kombit tonë, personazhe të shquar shqiptare dhe dritë-hijet e tyre.

Histori shqiptare të patreguara më parë që kanë ngélur míster ndér vite, histori dhe enigma që ekzístojnë sot në botë, por edhe në Shqiperi për të cilat është folur pak ose aspak, vende, kala, kështjella, kisha të cilat ruajnë një mister, do jenë në fokus të emisionit të Aida Shtinos.

Emisioni i saj do të transmetohet çdo të premte në orën 20:30 në televizionin Fax News.
Ju ka munguar? Aida Shtino rikthehet në ekran me një emision të ri (FOTO LAJM) - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!